Kosmonauta ma dwa latka!

0

Dwa lata i dwa tysiące dwieście pięćdziesiąt artykułów od powstania, a my wciąż mamy się dobrze!

Od dwóch lat istnieje serwis Kosmonauta.net. Od dwóch lat, z malutkimi wyjątkami, na łamach naszego serwisu pojawiają się dziennie przynajmniej trzy artykuły, opisujące wydarzenia ze świata astronautyki i badań kosmosu. Trzymamy się mocno i odwiedza nas coraz więcej osób.

Mamy nadzieję, że w tym roku uda się nam podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej. Dlatego też wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy z nami. Każda nowa osoba w szeregach autorów serwisu Kosmonauta.net oznacza większe szanse na dotarcie do ważnych i interesujących informacji!

Wraz z nowym rokiem serwis Kosmonauta.net został przeniesiony na nowy, znacznie wydajniejszy serwer. Do dyspozycji mamy dwa rdzenie procesora i prawie gigabajt pamięci RAM. Dzięki temu będziemy w stanie wytrzymać “oblężenie”, czyli kilkanaście tysięcy wizyt w ciągu kilkudziesięciu minut.

Oczywiście bez Was, czytelników serwisu, nie byłoby sensu pisać. Dziękujemy zatem za odwiedziny, komentarze (szczególnie te poprawiające nasze wpadki gramatyczne i merytoryczne – ciężko nad tym pracujemy!) i maile.

(Informacja pochodzi z serwisów informacyjnych NASA, JPL, ESA, JAXA, CSA, RSA, ISRO i instytutu napędów jądrowych w Pcimiu. Dziękujemy za współpracę.)

Comments are closed.