Dziesięć tysięcy artykułów Kosmonauta.net

3

Na łamach serwisu Kosmonauta.net właśnie opublikowaliśmy dziesięciotysięczny artykuł.

Pierwsze artykuły portalu Kosmonauta.net pojawiły się w styczniu 2009 roku. Od tego czasu nieprzerwanie publikowaliśmy różnego typu informacje na temat polskiego i światowego sektora kosmicznego. Informowaliśmy m.in. o nowych odkryciach we Wszechświecie, postępach misji bezzałogowych, pracach na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, planach agencji kosmicznych oraz relacji z wydarzeń branży kosmicznej.

Najbardziej popularne artykuły z naszego portalu zwykle dotyczyły ważnego etapu misji kosmicznych: lądowania łazika MSL na Marsie, startów misji wahadłowców, przelotu sondy New Horizons obok Plutona a także startów rakiet Falcon 9 (w szczególności tych z powrotem pierwszego stopnia).

Oprócz strony polskojęzycznej publikujemy także informacje w języku angielskim. W tym przypadku głównie skupiamy się na czytelnikach zagranicznych.

Zapraszamy do współtworzenia portalu Kosmonauta.net! Kilku autorów naszego serwisu znalazło później swoje miejsce w branży kosmicznej – także poza Polską. Jeśli jesteś zainteresowany/a – napisz do nas wiadomość!

Dziękujemy za odwiedziny, komentarze i sugestie co do rozwoju naszego serwisu! Jeśli wierzyć zewnętrznym statystykom, Kosmonauta.net jest dziś najpopularniejszym polskojęzycznym serwisem związanym z branżą kosmiczną. Oczywiście w miarę lat powstały także inne strony i serwisy – z niektórymi z nich dziś współpracujemy w różnych formach.

3 komentarze

  1. Czytam Was codziennie od ok 8 lat. Dziękuję za pasje i chęci do poszerzania wiedzy i informacji na temat kosmosu, kosmonautyki.

  2. I tak trzymać!
    Oby misji kosmicznych i odkryć było tak dużo, żeby następne 10000 tekstów wyszło w 5 lat!