Nabór na staż do naszego kosmicznego serwisu

0

Zapraszamy do współpracy w redakcji serwisu Kosmonauta.net!

Poszukujemy osób, które interesują się tematyką astronautyczną oraz lubią pisać. Takich, dla których określenie “spacegeek” jest największym możliwym komplementem i takich, którzy ustawiają alerty na YouTube, gdy startuje SpaceX. Oraz takich, którym nie straszne jest przejrzenie kilkunastu prezentacji z jednego spotkania w poszukiwaniu “tej jednej jedynej” ważnej informacji. 

Zespół Kosmonauta.net tworzą pasjonaci, którzy na co dzień pracują jako inżynierowie, przy systemach i aplikacjach wykorzystujących dane satelitarne, specjaliści zajmujący się akceleracją startupów, tym samym mający dostęp do najnowocześniejszych technologii i brakuje nam tylko Ciebie.

Co oferujemy?

  • Lekarstwo na nudę podczas pandemii 🙂
  • Podszkolenie warsztatu dziennikarskiego.
  • Możliwość zrealizowania nieodpłatnego stażu dla studentów.
  • Akredytacje dziennikarskie na wydarzenia branżowe, gdy tylko zostaną wznowione. 
  • Budowa własnej marki dziennikarskiej, każdy tekst opatrzony będzie Twoim nazwiskiem.
  • Możliwość uczestniczenia w warsztatach z zakresu komunikacji, marketingu i business development prowadzonych przez międzynarodowych mentorów (online&offline).
  • Książki! Będziesz miał dostęp do niepublikowanych jeszcze egzemplarzy, które będziesz miał okazję zrecenzować.

Od Ciebie oczekujemy pozytywnej energii, pasji i czasu, który będziesz gotowy nam poświęcić. Jesteś zainteresowany?  Napisz do nas na kontakt@kosmonauta.net lub za pomocą formularza kontaktowego kilka słów o sobie, dlaczego chciałbyś z nami pracować i określ swoją dostępność. Odezwiemy się do Ciebie i porozmawiamy o współpracy 🙂

(K)

Comments are closed.