Weź udział w antykonferencji SpaceUp w Monachium!

0

Antykonferencja SpaceUp w Monachium rozpocznie Global Space Innovation Conference GLIC 2015.

Weź udział w niezwykłej “antykonferencji” SpaceUP GLIC w Monachium, która nieoficjalnie rozpocznie ważną doroczną konferencję Global Space Innovation Conference, organizowaną przez Międzynarodową Federację Astronautyczną (IAF), Niemiecką Agencję Kosmiczną (DLR), Europejską Agencję Kosmiczną (ESA) i bawarskie ministerstwo gospodarki, mediów, energii i technologii.

Pomysł tzw. “spaceupów” powstał w 2010 w San Diego, kiedy to grupa entuzjastów technologii kosmicznych stwierdziła, że potrzebują formuły spotkań innej niż tradycyjne konferencje, aby omawiać i dyskutować swoje problemy i zagadnienia – mniej zobowiązujących, bardziej spontanicznych, zróżnicowanych tematycznie.

SpaceUp składa się więc z sesji zaplanowanych tuż przed imprezą, często po prostu wypisywane na tablicy. SpaceUp obejmuje różne formy wypowiedzi i prezentacji. Spontaniczna forma spotkań sprawia, że często zawiązywane są na nich różne przedsięwzięcia, znajdowane są rozwiązania bieżących problemów, rozpoczynane są projekty.

Jeśli nie możesz fizycznie wziąć udział w spotkaniu, możesz nadesłać 1-minutowe wideo na SpaceUp Monachium.

Rejestracja na SpaceUp GLIC Monachium na stronie spotkania.

Więcej informacji w programie GLIC 2015.

Kosmonauta.net jest patronem medialnym GLIC 2015.

(IAF, Kosmonauta.net)

Comments are closed.