Konferencja Space 4.0. Sukces w sektorze kosmicznym

0

18 marca br. w Krakowskim Parku Technologicznym odbędzie się konferencja pn. Space 4.0 Sukces w sektorze kosmicznym.

Zapraszamy na branżowe wydarzenie: Jak osiągnąć sukces w sektorze kosmicznym? To rzadka okazja, by spotkać się z ekspertami, praktykami oraz pasjonatami branżą kosmiczną.

Tematem przewodnim będą technologie kosmiczne, przetwarzanie danych satelitarnych i wsparcie biznesowe i finansowe na potrzeby space industry.

Razem z uczestnikami spotkania, będziesz mógł zastanowić się, jak połączyć technologie kosmiczne z dotychczasową wiedzą i wykorzystać niszę do stworzenia niepowtarzalnego projektu.

Swoją kosmiczną ofertę zaprezentują też startupy uczestniczące w programie akceleracyjnym SpaceUp BSA, stworzonym dla zespołów wykorzystujących dane satelitarne.

Organizatorem jest Krakowski Park Technologiczny, który od ponad 10 lat wspiera startupy w branżach technologicznych i realizuje programy akceleracyjne dla firm na dalszych etapach rozwoju.

Udział jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja pod tym linkiem.

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu BalticSatApps z Programu INTERREG Baltic Sea Region 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Comments are closed.