Kosmonauta.net – trzy lata działalności

0

Właśnie mijają trzy lata działalności naszego serwisu. Dziękujemy wszystkim za stale rosnące zainteresowanie!

Od momentu, kiedy uruchomiliśmy stronę www.kosmonauta.net, upływają właśnie trzy lata. Był to bardzo aktywny czas – ponad 3600 artykułów, wizyty na wydarzeniach krajowych i zagranicznych, wsparcie i udział w różnorodnych projektach, aż wreszcie – założenie działalności gospodarczej. W trzy lata przekształciliśmy się z małej strony do całkiem potężnego serwisu, który także poza granicami Polski jest uważany za potrzebną i ważną inicjatywę.

Czwarty rok naszej działalności to pierwszy rok pod szyldem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zakres naszych działań będzie coraz szerszy i zacznie wykraczać poza stronę serwisu Kosmonauta.net. Zamierzamy aktywnie wspierać i uczestniczyć w tworzeniu polskiego przemysłu kosmicznego, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie. Mamy nadzieję, że nasza działalność będzie przydatna dla innych firm, organizacji oraz grup związanych z astronautyką oraz astronomią.

Jednocześnie warto tu dodać, że nadal poszukujemy chętnych osób do współpracy – jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu aktywnie monitorującego i informującego o wydarzeniach ze świata astronautyki i astronomii – zapraszamy do nas! W tej chwili serwis Kosmonauta.net jest tworzony przez około dwudziestu “stałych” i “niestałych” autorów – jednak nie zawsze udaje nam się opisać wszystkie ważniejsze wydarzenia z wyżej wymienionych działów nauki i techniki.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzanie naszej strony, komentarze oraz maile. Często to właśnie bez Waszej pomocy wiele spraw nie zostałoby opisanych. Dziękujemy serdecznie!

Comments are closed.