Międzynarodowa konferencja prawa kosmicznego i telekomunikacyjnego

0

W dniach 26-27 marca 2021 r. odbędzie się konferencja na temat rozwoju sektora kosmicznego i telekomunikacyjnego oraz towarzyszącym temu zmianom prawnym. 

Jeśli interesuje Cię prawo kosmiczne, prawo telekomunikacyjne lub chcesz poznać nowe technologie i aktualny stan sektora kosmicznego oraz telekomunikacyjnego, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Podczas pierwszego dnia konferencji odbędą się wykłady podzielone na trzy obszary tematyczne:

  • I – Space Law
  • II – New Technologies in Space and Telecommunications Sectors
  • III – Telecommunications Law

Drugiego dnia konferencji miejsce będą miały dwa panele dyskusyjne poświęcone odpowiednio sektorowi kosmicznemu oraz telekomunikacyjnemu. Celem każdego wykładu oraz panelu dyskusyjnego jest przekazanie wiedzy uczestnikom w wymiarze zarówno teoretycznym, jak i praktycznym, a także umożliwienie dyskusji z praktykami oraz wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z branży. 

Poprzez organizację międzynarodowej konferencji o tej tematyce liczymy na stworzenie wydarzenia, które stanie się forum wymiany poglądów na temat rozwoju sektora kosmicznego i telekomunikacyjnego oraz towarzyszącym temu zmianom prawnym. 

Comments are closed.