Space3ac – ostatnie dni rekrutacji

0

Do końca października trwa rekrutacja do akceleratora Space3ac Intermodal Transportation.

31 października kończy się nabór do akceleratora Space3ac Intermodal Transportation. Zostało kilka dni, żeby zgłosić się do programu i stanąć przed szansą na wdrożenie swojego rozwiązania w firmach takich jak: Grupa LOTOS, PZU Lab, Orange Polska, OT Logistics, Port Gdańsk i Zarząd Morskiego Portu Gdynia, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk, CELSA HUta Ostrowiec i X-Kom.

Strona akceleratora: www.space3.ac

We wrześniu rozpoczęła się rekrutacja do drugiej rundy akceleratora. Na ambitne startupy poruszające się biegle w dziedzinie wykorzystania danych i technik satelitarnych czeka blisko 30 wyzwań technologiczne i biznesowe zaproponowane przez Duże Przedsiębiorstwa. Akcelerator udzieli wspieranym startupom wsparcia doradczego i eksperckiego oraz finansowego w wysokości nawet 200 tysięcy PLN dla najlepszych projektów.

Część informacyjna spotkania informacyjnego Space3ac / Credits - Space3ac

Spotkania firm z przedstawicielami przemysłu podczas spotkania informacyjnego akceleratora Space3ac / Credits – Space3ac

Space3ac to trwający trzy miesiące stacjonarny program akceleracyjny dla firm pracujących z technologiami sektora kosmicznego obszaru downstream – czyli telekomunikacją, nawigacją satelitarną i Obserwacją Ziemi. Misją akceleratora jest rozwiązanie problemów dużych podmiotów branżowych poprzez dostarczenie im rozwiązań przygotowanych przez specjalistyczne i innowacyjne startupy. Oprócz wsparcia finansowego, akcelerator zapewnia wsparcie merytoryczne na najwyższym poziomie, angażując międzynarodowej klasy mentorów biznesowych oraz technologicznych. Dodatkowo, organizatorzy akceleratora zapewniają miejsce do pracy i dostęp do zaawansowanej infrastruktury, a także kontakt z potencjalnymi inwestorami.

Jak aplikować?

Aplikacje do akceleratora będzie można składać do końca października przez formularz na stronie www.space3.ac. Około 20-25 zespołów zostanie zaproszonych na Preparation Camp, który odbędzie się w dniach 20-24 listopada. Na tym spotkaniu nastąpi selekcja spółek do akceleracji.

Zjazdy techniczne i biznesowe, podczas których zespoły będą rozwijać swoje produkty i możliwości zostały będą odbywać się według poniższego harmonogramu:

  • 20-24 listopada: Preparation Camp (dokładna data zostanie przedstawiona do końca października)
  • Grudzień 2017 – marzec 2018: kurs akceleracyjny podzielony na zjazdy biznesowe i techniczne (średnio co dwa tygodnie, zwykle po 3 dni zajęć)
  • Marzec 2018: Demo Day, koniec akceleracji

Do akceleratora można się zgłosić poprzez stronę www.space3.ac, na której również więcej informacji o programie, w tym pełna lista wyzwań.

(Space3ac)

Comments are closed.