Dzień informacyjny w obszarze Przestrzeń Kosmiczna Horyzontu 2020

0

W Warszawie odbędzie się dzień informacyjny w obszarze Przestrzeń Kosmiczna w Programie HORYZONT 2020.

W dniu 25 listopada 2014 r. w Warszawie Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej we współpracy z Komisją Europejską organizuje Dzień Informacyjny w obszarze Przestrzeń Kosmiczna w Programie HORYZONT 2020.

Logo Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE / Credits: KPK

Logo Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE / Credits: KPK

Dzień informacyjny jest organizowany w związku z ogłoszonymi konkursami w obszarze przestrzeń kosmiczna w 2015 r. W spotkaniu tym wezmą udział eksperci Komisji Europejskiej, Agencji Wykonawczej ds. Badań Naukowych (REA) oraz Agencji ds. Europejskiego Systemu Nawigacji Satelitarnej (GSA) a także koordynatorzy i realizatorzy projektów programów ramowych (7PR, H2020) w obszarze SPACE.

Podczas wydarzenia przedstawiona zostanie tematyka konkursów w obszarze Przestrzeń Kosmiczna w 2015, a także zasady uczestnictwa, procedura składania i oceny wniosków projektowych w Programie H2020. Szczegółowy program spotkania na stronach KPK.

Rejestracja na dzień informacyjny jest obowiązkowa a liczba miejsc jest ograniczona. Spotkanie odbędzie się w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN.

(KPK PB UE)

Comments are closed.