Tysięczny artykuł kosmonauty

0

Właśnie w tej chwili świętujemy tysięczny artykuł na kosmonaucie. Z czystej próżności postanowiliśmy Wam o tym napisać. Tak, jesteśmy samochwały!

…ale tak naprawdę podziękowania się należą Wam, czytelnikom, linkującym i komentującym! Bez zainteresowania z Waszej strony pewnie dość szybko byśmy zwinęli manatki i zajęli bardziej bezpiecznym hobby.

Pierwszy prawdziwy artykuł kosmonauty pojawił się 7 stycznia 2009. Od tego czasu średnio 2-3 nowe artykuły były publikowane każdego dnia. Wiele z nich było całkiem popularnych – inne zupełnie nie przypadły Wam do gustu. Obiecujemy kolejne 2-3 artykuły prawie każdego dnia i kolejne tysiączki! W międzyczasie postaramy się dodać elementy ‘interaktywności’ na naszym serwisie, tak aby strona nie wyglądała na zbyt statyczną.

Warto tutaj również przypomnieć o naszych kontach na różnych serwisach społecznościowych/ Dzięki nim więcej zainteresowanych osób może regularnie dowiedzieć się o naszych najnowszych artykułach. Po Twitterze – który okazał się być bardzo dobrym pomysłem (jest regularnie ‘czytany’ a raczej ‘używany’ przez internautów), przyszedł czas na konta w serwisach Facebook i Nasza-Klasa. Do obu grup dołączyło łącznie ponad trzysta różnych osób zainteresowanych astronautyką. Dziękujemy i zapraszamy do nas!

Konto Facebook:
http://www.facebook.com/group.php?gid=159924399172

Konto Nasza-Klasa:
http://nasza-klasa.pl/profile/29495650

Wciąż przyjmujemy nowe osoby, chętne do pisania na kosmonaucie. Jeśli Twoje zainteresowania są podobne do profilu działalności naszego serwisu, masz ochotę podzielić się swoją wiedzą z innymi (pisanie nie trwa długo! – wypracowaliśmy całkiem łatwy sposób i zasady wprowadzania tekstów!), to zapraszamy do nas!

Comments are closed.