Międzynarodowe studia z zakresu Technologii kosmicznych i satelitarnych

0

Już w środę 3 lutego 2021 r. o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie informacyjne online na temat studiów na nowej specjalności Engineering and Management of Space Systems w ramach projektu SpaceBriGade prowadzonego wspólnie z Hochschule Bremen.

Droga Kandydatko i Drogi Kandydacie! W ramach międzyuczelnianego kierunku studiów II stopnia Technologie kosmiczne i satelitarne po raz pierwszy zostanie uruchomiona specjalność międzynarodowa Engineering and Management of Space Systems, prowadzona wspólnie przez Politechnikę Gdańską i inne Uczelnie Trójmiasta z niemiecką Uczelnią Höchschule Bremen.

  • studia prowadzone w języku angielskim
  • jeden semestr studiów na uczelni Hohschule Bremen w Niemczech
  • szkolenia językowe, adaptacyjne i międzykulturowe  
  • stypendium na czas pobytu na uczelni w Niemczech
  • dwa dyplomy – dyplom z Politechniki Gdańskiej ukończenia kierunku “Technologie Kosmiczne i Satelitarne” oraz dyplom z Hochschule Bremen z wybranego kierunku tj. “Aerospace Technologies”, “Computer Science” lub „Electronics Engineering”
  • studia prowadzone przez nauczycieli z PG, Hochschule Bremen, Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni oraz specjalistów z sektora kosmicznego

Spotkanie informacyjne

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w trybie online dla kandydatów zainteresowanych studiowaniem na kierunku Technologie kosmiczne i satelitarne. Spotkanie odbędzie się w środę 3 lutego 2021 r. o godz. 16:00. Link do spotkania na platformie MS Teams.

Kierunek jest prowadzony w trybie stacjonarnym. Więcej informacji znajduje się poniżej:
https://pg.edu.pl/rekrutacja/oferta-studiow/studia-ii-stopnia/technologie-kosmiczne-i-satelitarne
https://pg.edu.pl/spacebrigade

Comments are closed.