Trwa rekrutacja do akceleratora Space3ac ScaleUp 2

0

Do 30 października trwa rekrutacja do akceleratora Space3ac ScaleUp 2. Dla wybranych startupów i zespołów naukowych czeka do 250 tysięcy PLN wsparcia w różnych formach! 

Do siódmej edycji akceleratora zostaną przyjęte kolejne startupy. Zespoły będą mogły liczyć na 250 000 PLN wsparcia w formie finansowej i w usługach specjalistycznych. Ważnym elementem programu jest również mentoring doświadczonych ekspertów z dziedzin biznesowych i technologicznych oraz możliwość podjęcia współpracy z konkretnym klientem.

Link do akceleratora: https://www.space3.ac/

Space3ac ScaleUp 2 to trwający sześć miesięcy program akceleracyjny. Jego misją jest rozwiązywanie problemów dużych przedsiębiorstw poprzez dostarczanie im specjalistycznych i innowacyjnych technologii. Na stronie internetowej akceleratora znajduje się prawie 100 wyzwań od Partnerów branżowych. Do programu mogą zgłaszać się startupy i młode firmy technologiczne. Akcelerator zaprasza również zespoły naukowe, które chcą podjąć się wyzwań Partnerów i w szybkim czasie zbudować prototyp rozwiązania.

Logo Space3ac / Credits - Space3ac
Logo Space3ac / Credits – Space3ac

Jak aplikować?

Aplikacje do akceleratora można składać do końca października przez formularz na stronie space3.ac. W połowie listopada podczas tzw. ,,Preparation Camp” zostaną wybrane startupy, które podejmą współpracę z dużymi firmami. Początek procesu akceleracji zaplanowany został na grudzień 2019. 

Link do akceleratora: https://www.space3.ac/

Kto już uczestniczył w Space3ac?

W akceleratorze wzięły udział takie firmy jak Parkanizer z najnowocześniejszymi rozwiązaniami parkingowymi, Advanced Protection Systems ze swoim systemem do detekcji i neutralizacji dronów, ISS RFID, które podjęło współpracę z LPP S.A, czy FABE, którego klientem jest największa firma ubezpieczeniowa na rynku. Wszystkich absolwentów wraz z opisem ich projektów znajdziecie na stronie www.

Aktualnie trwa 6 edycja akceleratora Space3ac organizowana jest przez gdańską firmę  Blue Dot Solutions w ramach programu Scale Up 2 Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych, na których poznacie startupy biorące udział w programie i najnowsze wyzwania od Partnerów.

Akcelerator Space3ac organizowany jest przez gdańską firmę Blue Dot Solutions w ramach programu Scale Up Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W trzech rundach do akceleratora zostanie przyjętych w sumie około 60 startupów z całej Polski.

(BDS)

Comments are closed.