Polski sektor kosmiczny na targach MSPO w Kielcach

2

Polska Agencja Kosmiczna i Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego zapraszają na stoisko polskiego sektora kosmicznego podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach.

Na stoisku promowane będą osiągnięcia i potencjał krajowych podmiotów działających w obrębie sektora kosmicznego. Będą na nim przekazywane informacje oraz rozdawane materiały dotyczące działalności polskich przedsiębiorstw rozwijających technologie kosmiczne. Zapewnione będzie również miejsce do odbycia spotkań B2B i prowadzenia rozmów biznesowych.

Stanowisko Polskiej Agencji Kosmicznej na MSPO 2016 / POLSA

Na wspólnym stoisku przedstawiciele Polskiej Agencji Kosmicznej oraz Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego będą promowały aktywność polskich podmiotów w dziedzinie badania i użytkowania przestrzeni kosmicznej. Będzie można porozmawiać z ekspertami w dziedzinie technologii kosmicznych i technik satelitarnych, a także obejrzeć modele satelitów, elementy elektroniki dla satelitów, model rakiety badawczej oraz specjalistyczne oprogramowanie.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to jedne z największych targów militarnych na świecie. W zeszłorocznej, 24. edycji MSPO, wzięła udział rekordowa liczba 614 firm z 30 krajów. W tym roku odbędzie się on 5-10 września.

Podmioty zainteresowane uczestnictwem w stoisku polskiego sektora kosmicznego proszone są o kontakt mailowy do Polskiej Agencji Kosmicznej na mail sektor.kosmiczny@polsa.gov.pl

Dziękujemy Polskiej Agencji Kosmicznej za nadesłanie informacji. W targach uczestniczyć będzie również spółka Blue Dot Solutions z Gdańska. Zachęcamy do uczestnictwa!

2 komentarze