Konferencja SPACE EU – zapowiedź

0

28 i 29 lutego w Brukseli odbędzie się konferencja SPACEEU, organizowana przez COSMOS – sieć punktów kontaktowych.

W ostatnich dniach lutego, 28. i 29., w Brukseli odbędzie się konferencja SPACEEU, poświęcona miejscu sektora kosmicznego w następnym programie ramowym Horizon 2020, ostatniemu konkursowi na projekty w ramach 7FP, i przyszłym misjom ESA.

Udział w niej wezmą przedstawiciele Komisji Europejskiej, Europejskiej Agencji Kosmicznej, koordynatorzy i partnerzy projektów sfinansowanych w ramach 7. Programu Ramowego, przedstawiciele świata nauki oraz przedsiębiorcy europejskiego sektora kosmicznego.

Wydarzenie to jest organizowane przez sieć punktów kontaktowych tworzących sieć COSMOS. Odbędzie się w centrum konferencyjnym Diamant.

Fasada centrum konferencyjnego Diamant / Credits: DIAMANT Conference & Business CentrePodczas spotkania przewidziano spotkania brokerskie, a w ramach tego istnieje możliwość zarejestrowania się na tzw. spotkania bilateralne. Będzie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów i przygotowania wniosków projektowych na ostatni konkurs w obszarze SPACE w 7. Programie Ramowym, którego ogłoszenie spodziewane jest w lipcu 2012 roku.

Więcej informacji na temat konferencji oraz rejestracji dostępne jest na stronie: www.space2012.eu.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymaga uprzedniej rejestracji, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

Kalendarium konferencji:

  • do 15 lutego 2012 – rejestracja profili do spotkań bilateralnych
  • do 22 lutego 2012 – wybór partnerów do spotkań bilateralnych
  • do 24 lutego 2012 – zamknięcie rejestracji na konferencję

Comments are closed.