Konkurs Vernadsky Challenge

0

Konkurs Vernadsky Challenge jest otwarty na zgłoszenia od startupów z dziedzin technologii kosmicznych oraz “aktywnej bioelektroniki”. Termin zgłoszeń upływa 1 września 2020.

Konkurs Vernadsky Challenge zaprasza nowe podmioty technologiczne do udziału. Pula nagród to 2 miliony hrywien ukraińskich (ok 73 tysiące USD), która zostanie podzielona dla trzech zwycięzców (1, 2 i 3 miejsce w konkursie). Vernadsky Challenge jest organizowany od 2015 roku ze świetnymi rezultatami. Ośmiu z trzynastu zwycięzców poprzednich edycji wzięło udział w konferencjach takich jak CES czy TechCrunch Disrupt, zebrało kapitał na platformach Kickstarter lub Indiegogo lub też uzyskało finansowanie z funduszy inwestycyjnych. Dalszych 32 z 45 finalistów osiągnęło etap prototypu lub produkcji swoich zgłoszonych rozwiązań.

Zakres konkursu

  • technologie kosmiczne, w tym rakiety, mechanika rakietowa, satelity, inżynieria kosmiczna i/lub inne urządzenia które pomogą człowiekowi zbliżyć się do kosmosu,
  • “aktywna bioelektronika”, czyli urządzenia które – poprzez połączenia – poprawiają ludzkie ciało lub zdrowie, jak również przywracają funkcjonalność ciała lub poszczególnych organów lub kończyn, a także technologie biomedyczne, protezy, egzoszkielety, urządzenia medyczne i inny sprzęt.

Jak wysłać zgłoszenie?

  1. Wejdź na stronę https://vernadskychallenge.com/ 
  2. Ściągnij i wypełnij formularz aplikacyjny
  3. Prześlij ten formularz na adres talent@vernadskychallenge.com przed 1 września 20

Vernadsky Challenge jest organizowany przez organizację non-profit “Noosphere”. Celem jest organizacji jest wsparcie rozwoju technologicznego, organizowanego przez zdolnych inżynierów i ekspertów z różnych dziedzin oraz stworzenie warunków do rozwoju innowacyjnych startupów.

Więcej informacji na: https://vernadskychallenge.com/ 

Redakcja serwisu Kosmonauta.net serdecznie dziękuje przedstawicielowi organizacji Noosphere za przesłany artykuł.

(VG)

Comments are closed.