Seminarium z cyklu GIS w praktyce

0

Weź udział w XXXI seminarium z cyklu GIS W PRAKTYCE, które odbędzie się 15 grudnia br. w Warszawie. Kosmonauta.net objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Wydarzenie ma na celu przedstawić zastosowania systemów GIS w zarządzaniu miastami. Podczas spotkania wysłuchasz interesujących wykładów oraz case study nt. zastosowania danych przestrzennych w miastach, na przykładzie Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej w Kielcach, Systemu Informacji Przestrzennej Gdańska oraz doświadczeń warszawskiej straży miejskiej. Seminarium to także okazja do spotkania i porozmawiania z zaproszonymi specjalistami, a także wymiany doświadczeń i spostrzeżeń.

W programie seminarium m.in. :

  • Rola zasobów i technologii geoinformacyjnych w rozwoju oraz integracji systemów „smart city” (Prof. dr hab. inż. Dariusz Gotlib, Politechnika Warszawska)
  • GIS w warszawskiej Straży Miejskiej (Olga Prasolik, Z-ca Naczelnika Wydziału Centralne Stanowisko Kierowania)
  • Budowa systemu informacji przestrzennej miasta od podstaw na przykładzie Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej (MSIP) w Kielcach. (Leszek Najgeburski, U.M. w Kielcach)
  • System Informacji Przestrzennej Gdańska – rozwiązania systemowe (Krystyna Żochowska, Główny Specjalista, Administrator SIP Urząd Miejski w Gdańsku, Mateusz Żuk, Specjalista ds. GIS w Biurze Rozwoju Gdańska)
  • Otwieranie danych – doświadczenia Warszawy (Tadeusz Osowski, Z-ca dyrektora Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji, Urząd Miasta Warszawa)
  • Wysokorozdzielcze zobrazowania satelitarne w służbie miast (Mateusz Maślanka, ProGea Consulting)
  • Portal Geostatyczny – źródło informacji o przestrzeni i społeczeństwie miast (Janusz Dygaszewicz, dyrektor Departamentu Programowania i Koordynacji Badań GUS)

Szczegółowy PROGRAM szkolenia oraz tematyka kolejnych warsztatów w tym cyklu: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2016/msg/index.php

Zapraszamy do skorzystania z 10% RABATU na udział w szkoleniu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:  http://www.cpi.com.pl/imprezy/2016/msg/formularz_pr10.php

Dziękujemy za przesłanie materiału przez:
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.
www.cpi.com.pl

Comments are closed.