Seminarium o współpracy z EBOR

0

MSZ i PARP zapraszają przedstawicieli sektora kosmicznego na spotkanie o współpracy z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju, finansowej i projektowej.

 

Ministerstwo Spraw Zagranicznych, wraz z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju oraz Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, organizują specjalistyczne szkolenie, dotyczące możliwości korzystania ze wsparcia finansowego, a także udziału w projektach EBOR. Szkolenie odbędzie się 30 października w Centrum Zielna, Warszawa, ul Zielna 37 w godzinach 9:00-15:00.

Kraje w których EBOR działa i realizuje projekty / Credit: EBOR

Kraje w których EBOR działa i realizuje projekty / Credit: EBOR

Organizatorzy zapraszają polskie przedsiębiorstwa, w tym z sektora kosmicznego, do korzystania z tych zasobów w jak największym stopniu. Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem finansowania EBOR dla projektów w Polsce i za granicą (ze szczególnym uwzględnieniem Ukrainy)  lub też kontraktu, w ramach obowiązujących procedur przetargowych. na  usługi konsultingowe i doradztwo prawne oraz dostawę dóbr i usług w ramach projektów współfinansowanych przez EBOR.

Zgłoszenia na szkolenie należy nadsyłać na adres: monika.izydorczyk@msz.gov.pl ze wskazaniem konkretnego panelu tematycznego. Liczba miejsc ograniczona (jedna firma – jeden uczestnik). Więcej informacji na stronach MSZ.

(MSZ, CBK PAN)

Comments are closed.