Pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w Race To Mars

0

Opublikowano nagranie ukazujące pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w grze Race to Mars.

Race To Mars to turowy manager firmy z branży kosmicznej. Gracz wciela się w szefa nowo powstałej firmy z sektora kosmicznego. Długofalowym celem gry jest założenie kolonii na Marsie przed konkurencją. Zanim jednak będzie to możliwe, upłyną lata prac badawczo-rozwojowych, kontraktów, misji, projektów oraz zdarzeń losowych i niepowodzeń.

Początek będzie skromny. Gracz będzie mógł wybrać jedną z dwóch lub trzech podstawowych branż technologii, w której rozpocznie swoją działalność. Z uwagi na dość ograniczone fundusze gracz na początku będzie prawdopodobnie mógł zająć się jedynie konstrukcją małej rakiety nośnej lub platformy satelitarnej. Opracowanie tych technologii będzie możliwe dzięki zatrudnieniu odpowiedniej kadry. Z czasem, jeśli gracz osiągnie sukces, możliwe będzie opracowanie technologii załogowych, dużych rakiet czy zaawansowanych systemów satelitarnych oraz zdobywanie coraz bardziej lukratywnych kontraktów.

Kilka dni temu opublikowaliśmy artykuł opisujący założenia grafiki w tej grze. Dziś nastąpiła publikacja pierwszego nagrania ukazującego spojrzenie na ekran główny i część rozgrywki w grze Race to Mars.

{youtube}cD2JXp2ngiQ{/youtube}

Race to Mars – Prealpha gameplay / Credits – intermarumpl

Już w najbliższym czasie powinno dojść do początku kampanii crowdfundigowej tego pomysłu. Dokładna data zostanie podana po zatwierdzeniu wszystkich elementów składowych tej kampanii.

(INTERMARUM)

{module [346]}

Grafika w grze Race to Mars / Credits - INTERMARUM

Comments are closed.