Polska akcesja do ESA a Facebook

0

Jesteś użytkownikiem portalu społecznościowego Facebook i uważasz, że Polska jak najszybciej powinna wstąpić do ESA? Dołącz do grupy “Polska w Europejskiej Agencji Kosmicznej”!

Powstała w październiku grupa społecznościowa przybliża korzyści i zalety pełnego członkostwa w Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA), przedstawia możliwości działań gospodarczych, badawczo-rozwojowych czy edukacyjnych, jakie daje ESA. Strona promuje również astronautykę i korzyści, jakie daje pojedynczym osobom (np. programy edukacyjne), przedsiębiorstwom (np. konkursy wynalazcze), gałęziom gospodarki (konkretne rozwiązania technologiczne), obywatelom (np. prognozowanie pogody) czy całym kontynentom (np. GMES).

Redakcja zaprasza do grupy każdego, kto jest ciekaw, czym zajmuje się druga największa agencja kosmiczna na świecie i każdego, komu zależy na szybkiej akcesji Polski do tej organizacji. Może podobnie jak inne “fejsbukowe” akcje również i ta przyciągnie choć na chwilę czyjąś uwagę i sprawi, że temat stanie się szerzej dyskutowany i zaistnieje w świadomości współobywateli.

Bezpośredni link do grupy.

Jesteśmy w UE i Strefie Schengen. Czas przełamać kolejną granicę. Czas na Europejską Agencję Kosmiczną!

Comments are closed.