Kosmonauta ma numer ISSN

0

Z ogromną radością chcemy podzielić się z Państwem informacją, że serwis www.kosmonauta.net został zarejestrowany w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych pod numerem ISSN 2081-4410. W świetle prawa kosmonauta stał się czasopismem internetowym.

Międzynarodowy znormalizowany numer wydawnictw ciągłych (ISSN), nadawany zasobom ciągłym (czasopismom, gazetom, seriom numerowanym, rocznikom itp.), ukazującym się na różnych nośnikach, służy do jednoznacznej identyfikacji danego tytułu, wprowadzając go do światowego systemu informacji. Narodowy Ośrodek ISSN ustala tytuły kluczowe zasobów ciągłych wydawanych w Polsce i nadaje pojedynczy numer ISSN dla konkretnego tytułu.

W Polsce  numery ISSN są stosowane od 1977 roku, za przydzielanie ich wydawcom odpowiedzialny jest Narodowy Ośrodek ISSN, podlegający Bibliotece Narodowej.

Nadanie nam numeru ISSN traktujemy jako wyraz uznania dla naszej pracy, i dodatkową motywację która będzie  motorem do ciągłego podnoszenia standardów, w związku z rosnącymi oczekiwaniami naszych czytelników.

Od samego początku staramy się udoskonalać nasz portal by stawał się on bardziej funkcjonalnym, przejrzystym i przyjaznym dla odwiedzających.  Uzyskanie numeru ISSN jest kolejnym krokiem w kierunku podnoszenia naszych kwalifikacji, jest dla Państwa gwarancją wiarygodności informacji. Dla nas natomiast jest to dodatkowy atut, który daję nam szansę na podjęcie formalnej współpracy z mediami, w tym również zagranicznymi które  jak my, prawdziwość i rzetelność informacji stawiają na pierwszym miejscu. Posiadanie numeru ISSN ułatwi nam także uczestnictwo w konferencjach i poważnych wydarzeniach, o których chcemy dla Was pisać.

Jak widać zatem są to same plusy, dziękujemy Wam że cały czas jesteście z nami, życzymy sobie i Wam dalszych sukcesów na polu zgłębiania tajemnic Wszechświata, trzymajcie za nas kciuki.

Comments are closed.