Hackathon w Hevelianum

2

W dniach 19-20 października 2019 w Gdańsku odbędzie się hackaton w centrum Hevelianum.

Jak sprawić, by odwiedzający i odwiedzające mieli wrażenie, że oferta Hevelianum jest stworzona specjalnie dla nich? Jak zwiększyć radość i ekscytację z odwiedzania tego miejsca?

Weź udział w dwudniowym hackathonie i spróbuj swoich sił w tych wyzwaniach.

Uczestniczki i uczestnicy mają do wyboru trzy tematy:

➡ Jak personalizować szeroką ofertę Hevelianum z uwzględnieniem zainteresowań, wieku, upodobań klientów  i klientek, aby mieli oni poczucie, że otrzymują coś skrojonego na miarę? W jaki sposób to zaprezentować?

➡Jak zachęcić gości Hevelianum, aby dzielili się informacjami o sobie? Jak sprawić, że dzielenie się nimi będzie formą zabawy dającą poczucie, że mają wpływ na program instytucji?

➡ W jaki sposób na podstawie danych zwizualizować planety pozasłoneczne i sprawdzić czy może istnieć na nich życie?

Dla kogo: początkujących i doświadczonych programistów i programistek, projektantów i projektantek UX / UI, grafików i graficzek, analityków i analityczek danych, pracownic i pracowników instytucji kultury i wszystkich innych osób.

Zapewniamy wsparcie mentorów i mentorek, wśród nich znajdują się: mentorzy techniczni: Mateusz Serdyński, Adam Piech, Maciej Mickiewicz, Agata Skamruk i mentorzy biznesowi: Wojciech Drewczyński i Bogdan Zhukevych, a na zwycięzców czekają nagrody.

Regulamin i zapisy: https://evenea.pl/event/hackathon-w-hevelianum/

Partnerzy: Hevelianum oraz Blue Dot Solutions.

Sfinansowano ze środków Miasto Gdańsk

2 komentarze

  1. Okropny język, szkoda że jeden z moich ulubionych portali naukowych nie zatrudni polonisty redaktora do korekty. Stylistyka i te anglikanizmy do poprawki