Jeśli nie mogłeś uczestniczyć w pierwszym internetowym webinarium, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

W najbliższy piątek organizatorzy Galileo Masters 2015 przeprowadzą kolejne spotkanie będące ostatnią okazją na dyskusję o Waszych pomysłach!

Jeżeli myślisz o przesłaniu wniosku do konkursu a nie mogłeś wziąć udziału w żadnym z wcześniejszych spotkań, nie przegap tej okazji! Webinarium odbędzie się w piątek 26 czerwca o godz. 18,00 – link do rejestracji na spotkanie.

W trakcie internetowych warsztatów organizatorzy udzielą wielu wskazówek, a także odpowiedzą na pytania organizacyjne, techniczne i biznesowe. Będzie to idealna okazja, aby “doszlifować” swoje wnioski!

Do Galileo Masters zgłaszane mogą być pomysły na aplikacje, urządzenia bądź usługi. Od uczestników nie wymaga się przedstawienia prototypu – wystarczy dobra koncepcja. Nabór wniosków w tegorocznej edycji upływa 30 czerwca.

Plakat Galileo Masters 2015

Plakat Galileo Masters 2015 / Źródło: AZO / BlueDotSolutions

Do wygrania nagrody finansowe (w tym 20 tysięcy euro), staże w firmach z sektora kosmicznego, wirtualne biura, przestrzenie coworkingowe, a także mentoring przygotowujący do pozyskania inwestycji.

W ramach inspiracji polecamy dwa artykuły na temat aplikacji, które podbiły Europę, a w niektórych przypadkach nawet świat:

Więcej o Galileo Masters można przeczytać na stronie www.galileo-masters.pl.

Partnerami konkursu są: Agencja Rozwoju Przemysłu, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Creotech Instruments, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polska Agencja Kosmiczna, Astri Polska, GMV Innovating Solutions, ITTI i Hertz Systems.

Sponsorami nagród są: Business Link, NaviGate i PCPD. Współorganizatorem inicjatywy jest Black Pearls VC. Oficjalnym organizatorem polskiej edycji jest gdańska firma Blue Dot Solutions

Comments are closed.