Warsztaty komunikacji naukowej w Warszawie

0

GeoPlanet zaprasza na warsztaty komunikacji naukowej, które odbędą się 17-21 listopada w Instytucie Geofizyki PAN w Warszawie.

Centrum Badań Ziemi i Planet (GeoPlanet) serdecznie zaprasza na warsztaty komunikacji naukowej, które odbędą się 17-21 listopada 2014 w Instytucie Geofizyki PAN w Warszawie. Spotkanie poprowadzi prof. Edward Potworowski z Instytutu Armanda-Frappiera z Kanady, który od 18 lat realizuje kursy pisemnej i ustnej komunikacji naukowej.

Warsztaty skierowane są do doktorantów i młodych naukowców (do 35 roku życia) z rożnych dziedzin. Warsztaty mają na celu zdobycie wiedzy niezbędnej do efektywnego dialogu interdyscyplinarnego. Uczestnicy spotkania zdobędą umiejętności prostego i jasnego przekazywania swoich koncepcji naukowych oraz dowiedzą się jak je zastosować w pisaniu projektów.

Przedstawiane materiały szkoleniowe oraz ćwiczenia wykonywane przez uczestników będą wymagały znajomości języka angielskiego. Same warsztaty przeprowadzone zostaną w języku polskim.

Liczba miejsc ograniczona do 18 uczestników. Organizator zapewnia materiały, poczęstunek, obiady oraz nocleg.

Zgłoszenia na szkolenie można wysyłać do 3 listopada 2014 (poniedziałek) na adres: geoplanet@igf.edu.pl

Organizator i współpraca: Centrum Badań Ziemi i Planet, Centrum Astronomiczne im. Mikołaja Kopernika Polskiej Akademii Nauk, Instytut Nauk Geologicznych PAN, Instytut Oceanologii PAN, Centrum Badań Kosmicznych PAN.

Comments are closed.