Race To Mars – możliwy zakup wersji Alpha!

0

Już od kilku dni zakupić można grę Race To Mars w wersji Alpha, czyli bardzo wczesną wersję polskiej gry ekonomiczno strategicznej, która nie zebrała wymaganych funduszy na KickStarterze.

Na stronie racetomars.pl wybrać można również dodatki, które pomogą zebrać twórcom środki na przyśpieszenie prac nad grą. Wedle zapewnień,  aktualizacje do gry mają się ukazywać w dwutygodniowych cyklach, a mniej więcej za miesiąc powinniśmy otrzymać faktycznie grywalną wersję tej produkcji.

Race To Mars to turowa gra strategiczno-ekonomiczna, w której wcielamy się we właściciela nowo stworzonej firmy z branży kosmicznej. Celem ostatecznym ma być podbój Czerwonej Planety, a osiągnąć to będziemy musieli przez ciągły rozwój technologii i firmy.

Grę Race To Mars tworzy opolska firma INTERMARUM. Przedstawiciele Kosmonauta.net uczestniczą przy projektowaniu tej gry jako doradcy naukowo-techniczni. Wspólnie zamierzamy zbudować grę, która przedstawia obraz współczesnego sektora kosmicznego oraz kierunku, w którym ta gałąź przemysłu może się rozwinąć.

Jeśli zainteresowanie „Alpha Funding” będzie duże, to prawdopodobnie w połowie przyszłego roku dojdzie do wydania pełnej wersji Race To Mars.

Zobacz też:

{module [346]}

Comments are closed.