Kosmonauta.net na konferencjach w Pradze i Tallinnie

0

W najbliższych dniach przedstawiciele Kosmonauta.net wezmą udział w dwóch wydarzeniach związanych z astronautyką.

W najbliższych dniach przedstawiciele Kosmonauta.net wezmą udział w dwóch wydarzeniach związanych z astronautyką: Galileo Application Congress (Praga) i NordicBaltsat 2012 (Tallinn).

Galileo Application Congress odbędzie się w czeskiej Pradze 26 i 27 stycznia. Będzie to okazja do zapoznania się z aktualnym statusem projektu Galileo, jego możliwościami i ograniczeniami. Na kongresie spotkają się przedstawiciele świata polityki i przemysłu z różnych krajów Unii Europejskiej. Kosmonauta.net będzie w nim uczestniczył jako zainteresowany rozwojem usług związanych z Galileo.

W pierwszym tygodniu lutego (1-3) w Tallinnie (Estonia) odbędzie się konferencja NordicBaltSat. Jest to kolejne spotkanie poświęcone współpracy krajów nadbałtyckich w dziedzinie przemysłu kosmicznego. Konferencja będzie stanowiła platformę wymiany doświadczeń i problemów, nawiązania nowych kontaktów i dyskusji nad europejską polityką kosmiczną. Kosmonauta.net wystąpi z prezentacją poświęconą tworzeniu usług internetowych dla społeczeństwa i ekspertów ukierunkowanych na astronautykę i przemysł kosmiczny.

W przypadku chęci spotkania się przedstawicielami Kosmonauty.net w trakcie któregoś z tych wydarzeń, prosimy o zgłoszenie formularzem.

Nasza tegoroczna ulotka informacyjna - wersja ze stycznia 2012 / Credits - Kosmonauta.net

Comments are closed.