Trwa nabór do Copernicus Accelerator

0

Do 20 września trwa nabór do programu Copernicus Accelerator związanego z wykorzystaniem danych z europejskiego systemu Copernicus.

Aplikacje do Copernicus Accelerator 2021 są już otwarte. Zgłoszenia przyjmowane będą od 1 czerwca do 20 września 2020 r. Program skierowany jest do innowatorów i startupów na wczesnym etapie rozwoju w zakresie Obserwacji Ziemi. Łącznie do akceleracji zostanie zaproszonych 50 podmiotów. Okres akceleracji będzie trwać 12 miesięcy. W tym czasie każda z wybranych spółek otrzyma m.in. indywidualne wsparcie od ekspertów z branży, weźmie udział w bootcampach podczas których nauczy się promować i wzmacniać swoją sieć kontaktów, oraz będzie uczestniczyć w comiesięcznych sesjach szkoleniowych i treningowych.

Proces składania aplikacji do programu jest bardzo prosty. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej, przesłać prezentację i czekać na powiadomienie, które przyjdzie w październiku. Aby kwalifikować się do programu, kandydaci muszą spełniać oba poniższe warunki:
• Mieszkać lub mieć firmę zarejestrowaną w kraju uczestniczącym w programie Copernicus.
• Obecnie używać lub mieć zamiar wykorzystywać dane z programu Copernicus.

Strona internetowa programu: https://accelerator.copernicus.eu/start-ups/

Comments are closed.