Space3ac na #Future3 (17.10.2019)

0

Zapraszamy na targi #Future3, które odbędą się 17 października w Gdańsku. Na wydarzeniu możliwości działania zaprezentuje akcelerator Space3ac. 

17 października 2019 r. w Gdańsku odbędą się technologiczne targi pracy. Twórcami są organizatorzy konferencji Infoshare. Wydarzenie skierowane jest do osób zaczynających swoją przygodę ze światem IT, na miejscu będzie można zapoznać się z trendami z branży i wieloma ofertami pracy. Pojawią się na nim również organizatorzy akceleratora Space3ac.

Zespół Space3ac zaprasza na targi! 🙂

Wydarzenie dzieli się pomiędzy prelekcje, warsztaty i część wystawienniczą. #Future3 odbędzie się na AmberExpo, organizatorzy zadbali o uczestników i z wielu miast Polski kursować będą bezpłatne autobusy. Na miejscu będzie można posłuchać prelegentów ze znanych firm IT czysto związanych z programowaniem, jak i tych odpowiedzialnych za stronę HR w firmach. Pełna agenda dostępna jest na stronie www organizatora. 

Oprócz firm informatycznych na targach obecni będą również przedstawiciele gdańskiego akceleratora Space3ac. Do końca października przyjmowane są zgłoszenia do programu, który oferuje wsparcie w wysokości do 250 tysięcy złotych, mentoring oraz pierwszego dużego klienta. Akcelerator zaprasza wszystkie zespoły programistyczne, naukowe i startupy, aby podjęły wyzwania rzucone przez Partnerów Space3ac. Lista wyzwań dostępna jest na stronie organizatora.

Podczas targów #Future3 będzie możliwość rozmowy z zespołem tworzącym akcelerator na temat szczegółów wyzwań, procesu akceleracji i współpracy z dużym przemysłem.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji.

Comments are closed.