Konkurs na logo PW-Sata2!

0

Na Politechnice Warszawskiej trwają prace nad satelitą PW-Sat 2. Twórcom brakuje jednak „znaku firmowego”, dlatego ogłoszony został konkurs na logo nowego projektu!

Ze wstępnych założeń Studenckiego Koła Astronautycznego (SKA) wynika, że PW-Sat 2 ma być satelitą standardu CubeSat 2U, który będzie wyposażony m.in. w deorbitujący żagiel oraz dwie kamery. Wstępne prace nad projektem PW-Sat 2 rozpoczęły się jeszcze w zeszłym roku. Wyniki dotychczas przeprowadzonych studiów przedstawialiśmy w naszym ostatnim artykule.

W związku z rozwojem projektu twórcy PW-Sata 2 – wierząc w kreatywność i bogatą wyobraźnię społeczeństwa – ogłosili konkurs na logo dla ich projektu.

Propozycje logo dla misji PW-Sata 2 można nadsyłać do 15 listopada tego roku. Do wygrania m.in. udział w testach naziemnych satelity.

Organizatorzy przed przystąpieniem do konkursu proszą o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie www.pw-sat.pl. Z kolei pytania odnośnie konkursu można wysyłać na ten adres: pwsat2(at)gmail.com.

Comments are closed.