Debata „Polska a Europejska Agencja Kosmiczna”

0

IKN Dyplomacji i Prawa oraz Studenckie Koło Astronautyczne serdecznie zapraszają na spotkanie poświęcone niedawnemu przystąpieniu Polski do Europejskiej Agencji Kosmicznej. Spotkanie odbędzie się 21 marca 2013 roku w Collegium Iuridicum II na ulicy Lipowej 4 w Warszawie.

Już w najbliższy czwartek (21.03) o godzinie 20:00 w Collegium Iuridicum II na ulicy Lipowej 4 w Warszawie będzie miała miejsce dyskusja o członkostwie Polski w ESA oraz przyszłością polskiej polityki kosmicznej. Wśród  poruszonych tematów nie zabraknie również innych kwestii, m.in. dotyczących polskiego przemysłu i programu kosmicznego.

Gośćmi spotkania będą:
Mateusz Wolski – pracownik PIAP. Koordynator akcji społecznej „Polska w ESA” (http://polskawesa.pl/) oraz konsultacji społecznych „Planu działań na rzecz rozwoju technologii kosmicznych i wykorzystywania systemów satelitarnych w Polsce”. Były członek Zarządu Studenckiego Koła Astronautycznego. Reprezentant Polski w Space Generation Advisory Council w latach 2007-2008 (http://spacegeneration.org/). Honorowy członek Mars Society Polska.

Jarosław Jaworski – pracownik Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego, członek redakcji portalu kosmonauta.net. Organizator konferencji społecznościowej SpaceUp Poland. Aktualny reprezentant Polski w Space Generation Advisory Council. Przewodniczący Rady Kół Naukowych PW w kadencji 2008, były członek Zarządu Studenckiego Koła Astronautycznego.

Spotkanie poprowadzi Tomasz Pyś.

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku IKN Dyplomacji i Prawa. (http://www.facebook.com/events/139982459512209/)
Źródło: IKN Dyplomacji i Prawa, Studenckie Koło Astronautyczne

{module [346]}

Comments are closed.