Konkurs Jana Heweliusza – wyniki!

0

 CBK PAN i Lycée français de Varsovie ogłosiły wyniku konkursu “Jana Heweliusza”.

Centrum Badań Kosmicznych PAN oraz Centrum Astronomiczne im. Mikołaja Kopernika PAN stworzyły konsorcjum w ramach którego powstaje projekt budowy pierwszego polskiego satelity naukowego BRITE-PL. Konkurs pod patronatem Centrum Badań Kosmicznych został zorganizowany przez pana Didier Morel’a – nauczyciela nauk ścisłych w Liceum Francuskim Rene Goscinny w Warszawie.

Z przyjemnością zawiadamiamy, że następujący uczniowie zwyciężyli w konkursie pod auspicjami CBK, organizowanym przez warszawskie Liceum Francuskie:

  • Praca graficzna – autor Bartosz Karbownik z Publicznego Gimnazjum nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, pod kierunkiem pani Małgorzaty Kocot.
  • Zawołanie – “Rewolucja umysłu – Polska 2013” – autorzy: Marta Makros, Joanna Holica, Sylwia Piekarczyk – uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka z Sieradzu. Opiekun, Ireneusz Marciniak, nauczyciel fizyki w I Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu.

 {module [346]}

Organizator i pomysłodawca konkursu, Didier Morel z Lycée français de Varsovie serdecznie dziękuję uczniom za udział w konkursie, a nauczycielom za zaangażowanie. Składa również podziękowania dla wszystkich, którzy przysłużyli się do promocji i organizacji konkursu – ułatwiając komunikację, co zaowocowało współpracą między szkołami.

(CBK PAN, LfdV)

 

 

 

Comments are closed.