Nawigacja i systemy lokalizacyjne GigaCon 2011

0

24 listopada 2011 roku odbędzie się kolejna edycja konferencji GigaCon poświęcona systemom informacji geograficznej. Konferencja odbędzie się w Warszawie, w hotelu Courtyard, a udział w niej jest bezpłatny.

Konferencja zakresem tematycznym obejmuje systemy lokalizacyjne i radiolokację, WebGIS, Web-mapping, mobilny GIS, nawigację w lotnictwie i kosmosie, a także systemy nawigacji satelitarnej GPS i urządzenia nawigacyjne – nie zamyka się na potrzeby rynku, który podąża ku coraz bardziej innowacyjnym formom informacji geograficznej.

Udział w konferencji to unikalna okazja do zdobycia najświeższych wiadomości oraz poznania najnowszych trendów i rozwiązań z dziedziny nawigacji GPS. Spotkanie z uznanymi ekspertami i praktykami pozwoli w krótkim czasie nie tylko zdobyć wiedzę, ale również wymienić się doświadczeniami. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to możliwość poznania najnowszych propozycji liderów rynku i nawiązania kontaktów biznesowych.

Konferencja jest skierowana do kadry wyższego i średniego szczebla, osób decyzyjnych z działów i branż wykorzystujących osiągnięcia techniki związane z nawigacją satelitarną oraz wykorzystujących Systemy Informacji Geograficznej.

Organizatorzy apraszają przedstawicieli wojska, straży granicznej, lotnictwa oraz służb szybkiego reagowania, m.in. policji, ratownictwa, oraz osoby reprezentujące administrację oraz branże takie jak: logistyka, transport, telekomunikacja, energetyka, wodociągi, ciepłownictwo, gazownictwo.

Zakres tematyczny konferencji:

  • systemy nawigacji satelitarnej GPS,
  • rozwiązania sprzętowe, urządzenia nawigacyjne,
  • systemy lokalizacyjne, radiolokacja,
  • WebGIS i Web-mapping,
  • mobilny GIS,
  • zarządzanie flotą pojazdów,
  • nawigacja w lotnictwie,
  • nawigacja w kosmosie – jej przyszłość,
  • przyszłość nawigacji satelitarnej.

Uczestnikom konferencji organizatorzy zapewniają: komplet materiałów konferencyjnych, przerwę kawową oraz możliwość wykupienia lunchu.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji.

Firmy zainteresowane promocją na konferencji są proszone o kontakt na następujący adres email: katarzyna.zagorska@software.com.pl

Więcej informacji pod adresem: http://gigacon.org/nawigacja-i-systemy-lokalizacyjne

Comments are closed.