IATA Ground Handling Conference 2023

0

Zapowiedź konferencji IATA Ground Handling Conference, która odbędzie się w dniach w dniach 16-18 maja 2023, w Abu Zabi.

W dniach 16 – 18 maja nasza redakcja weźmie udział w IATA Ground Handling Conference (IGHC), najważniejszego corocznego wydarzenia  branży “naziemnej” sektora lotniczego.

Na konferencji IGHC pojawią się przedstawiciele linii lotniczych, portów lotniczych, dostawców usług naziemnych oraz producentów, stanowiąc doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zwiększenia rozpoznawalności marki. Szacuje się, że w tym roku weźmie w niej udział ponad 650 delegatów, w tym przedstawiciele linii lotniczych podejmujący decyzje, a także specjaliści z dziedziny usług naziemnych oraz producenci rozwiązań dla branży lotniczej. Konferencja zapewnia unikalne możliwości networkingowe oraz uzyskania dostępu do najnowszych informacji i rozwojów w branży. IATA Ground Handling Conference 2023 odbędzie się w Abu Zabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie, ZEA) w dniach 16-18 maja w Abu Dhabi National Exhibition Center. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji!

Link: https://www.iata.org/en/events/all/ighc/

(IGHC)

Comments are closed.