Space 4.0 Satellite Data Info Day w Krakowie (10.04.2018)

0

Szukasz pomysłu na wykorzystanie i przetwarzanie danych w jednej z najszybciej rozwijających się innowacyjnych branż? Chcesz poznać możliwości wykorzystania danych satelitarnych za darmo i dołączać do pionierów w branży technologii kosmicznych?

Space 4.0 Satellite Data Info Day odbędzie się 10 kwietnia w Krakowie. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:30 w Kotłowni Politechniki Krakowskiej. Będzie również sporo o możliwościach wsparcia projektów opartych o dane satelitarne, nadchodzącym hackhatonie #ActInSpace oraz pilotażowym Programie Akceleracyjnym BalticSatApp prowadzonym przez Krakowski Park Technologiczny wspólnie z Politechniką Krakowską, a także partnerami z Finlandii, Szwecji, Estonii i Rosji.

Sprawdź jak wiele, często nieoczywistych możliwości, kryją w sobie dane satelitarne. Przekuj swoje zainteresowania w atrakcyjny i innowacyjny biznes. Skutecznie wspomagamy ten proces!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wykorzystywać dane satelitarne w swoich dziedzinach: rolnictwo, leśnictwo, geologia, przemysł wydobywczy, meteorologia, ochrona środowiska, IT, kartografia, zoologia, bezpieczeństwo itd.

Plan spotkania

  • 10:30 rejestracja i powitalna kawa z przekąską
  • 11:00 Program BalticSatApps – startupy w branży kosmicznej – Jarosław Chojnacki (Krakowski Park Technologiczny)
  • 11:15 Pozyskiwanie danych z satelitów Sentinel i ich przydatność na Ziemi – Piotr Kaczmarek (specjalista w zakresie Systemów Informacji Przestrzennej-GIS, teledetekcji i fotogrametrii lotniczej oraz satelitarnej-EO),
  • 12:30 Od pomysłu do biznesu – komercjalizacja prac badawczych – Martyna Gatkowska (specjalista w zakresie zarządzania projektami badawczymi)
  • 13:00 Hackaton – co może z tego wyniknąć? – Krzysztof Kanawka (CEO Blue Dot Solutions),
  • 13:45 Zakończenie spotkania

Więcej informacji o programie BalticSatApp tutaj
Mapa dojazdu: https://goo.gl/maps/qXSArbjzV8y
Zapisy: https://space20infoday.evenea.pl/ – udział jest bezpłatny, ale prosimy Cię o dokonanie zapisu aby zapewnić catering dla odpowiedniej ilości osób

(BalticSatApp)

Comments are closed.