Development Trends in Space Propulsion Systems 2015

0

W dniach 7 i 8 października w Warszawie odbędzie się dzięwiąta międzynarodowa konferencja “Development Trends in Space Propulsion Systems”.

Jest to kontynuacja serii konferencji w poprzednich latach odbywających się w Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Instytucie Lotnictwa. W tym roku to szczególne wydarzenie odbędzie już po raz dziewiąty.

Konferencja jest skierowana do naukowców, badaczy oraz przedstawicieli przemysłu, zaangażowanych w tematykę związaną z napędami kosmicznymi. Jest to również doskonała okazja dla studentów i młodych naukowców, rozpoczynających przygodę z nauką, do spotkania i poznania bardziej doświadczonych badaczy, a także do propagowania swoich pomysłów, badań i osiągnięć. Forum konferencyjne stanowi doskonałe miejsce do zapoznania się z prowadzonymi badaniami, projektami oraz ze stanem rozwoju technik kosmicznych w Polsce i na świecie.

Głównym celem konferencji jest propagowanie prac o tematyce kosmicznej a także motywacja do dalszego rozwoju i badań, szczególnie po przystąpieniu Polski do Europejskiej Agencji Kosmicznej. W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy 7-8 października do Instytutu Lotnictwa w Warszawie.

Więcej informacji na stronie konferencji: www.spacetrends.itc.pw.edu.pl

Redakcja serwisu Kosmonauta.net serdecznie dziękuje Panu dr inż. Łukaszowi Mężykowi za przesłany tekst.

Comments are closed.