„Meet The Space” po raz drugi

0

Astronomia Nova oraz Instytut Nauk o Środowisku zapraszają na drugą międzynarodową konferencję naukowo-biznesową “Meet The Space”.

Stowarzyszenie Astronomia Nova oraz Instytut Nauk o Środowisku Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają 27 i 28 listopada 2014 r. na międzynarodową konferencję naukowo-biznesową “Meet The Space”.

Celem konferencji jest integracja i rozwój współpracy naukowo-biznesowej na arenie międzynarodowej w świetle kreowania usytuowania Polski w rozwoju technologii i badań kosmicznych. Konferencja kierowana jest w szczególności do młodych (bez opłaty konferencyjnej). Zeszłoroczny sukces w liczbie zawiązanych nowych projektów i współpracy oraz zainteresowanie tematyką zainspirował organizatorów do rozwoju tego przedsięwzięcia.

W tym roku rozbudowane będą platformy biznesowe i edukacyjne poprzez przygotowanie sesji networkingowych, warsztatów dla profesjonalistów i młodzieży szkolnej, poprzez inspirujące wykłady i wystawy udostępnione przez Ambasadę USA i Muzeum Lotnictwa.

Więcej informacji oraz obowiązkowa rejestracja znajdują się na stronie internetowej konferencji www.meetthespace.org. Językiem konferencji będzie angielski.

Konferencja objęta została honorowymi patronatami J. M. Rektora UJ, Prezydenta Miasta Krakowa i Marszałka Województwa Małopolski oraz uzyskała wsparcie finansowe Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Spotkanie odbywać się będzie w Auli Wydziału Biologii i Nauk o Środowisku UJ, natomiast warsztaty i wystawy w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ.

(UJ)

Comments are closed.