Ósma międzynarodowa konferencja ”Development Trends in Space Propulsion Systems”

0

W dniach 18-19 października 2013 w Warszawie odbędzie się ósma międzynarodowa konferencja ”Development Trends in Space Propulsion Systems”.

Konferencja  ”Development Trends in Space Propulsion Systems” to kontynuacja serii wydarzeń, które w poprzednich latach odbywały się w Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk. W tym roku organizatorzy zapraszają do Instytutu Lotnictwa w Warszawie.

Konferencja jest skierowana do naukowców, badaczy oraz przedstawicieli przemysłu zaangażowanych w tematykę związana z napędami kosmicznymi. Jest to również doskonała okazja dla studentów i młodych naukowców dopiero rozpoczynających przygodę z nauką, do spotkania i poznania bardziej doświadczonych badaczy a także do propagowania swoich pomysłów, badań i osiągnięć.

Forum konferencyjne stanowi doskonałe miejsce do zapoznania się z prowadzonymi badaniami, projektami  oraz ze stanem rozwoju technik kosmicznych w Polsce i na świecie. Głównym celem konferencji jest propagowanie prac o tematyce kosmicznej a także motywacja do dalszego rozwoju i badań, szczególnie po przystąpieniu Polski do Europejskiej Agencji Kosmicznej.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy 18-19 Października do Instytutu Lotnictwa w Warszawie.

Więcej informacji na stronie konferencji: www.spacetrends.itc.pw.edu.pl

Plakat konferencji / Credits - organizatorzy DTiSPS

Comments are closed.