Noworoczny konkurs astronautyczny

0

Z okazji Nowego Roku ogłaszamy prosty konkurs, w którym zdobyć można najnowszą książkę “Astronomia Bez Tajemnic” autorstwa Przemysława Rudzia.

Drodzy Czytelnicy! Z okazji Nowego Roku ogłaszamy prosty konkurs, w którym zdobyć można najnowszą książkę “Astronomia Bez Tajemnic” autorstwa Przemysława Rudzia. Więcej na temat tej książki można przeczytać w tym artykule.

Zadanie konkursowe brzmi: “Które wydarzenie astronautyczne z byłego już 2011 roku ma Twoim zdaniem największe znaczenie w kontekście tego, co może się wydarzyć w tej dekadzie?”

Nagrodami są 3 książki “Astronomia Bez Tajemnic” autorstwa Przemysława Rudzia.

Termin konkursu: od 1 stycznia do 15 stycznia (niedziela), do godziny 23:59 CET.

Forma oraz przesłanie pracy: krótkie eseje/wypracowania/odpowiedzi (około 500 słów) należy przesłać na adres mailowy kontakt@kosmonauta.net. Wielkość załącznika nie może być większa od 2 megabajtów. W przypadku problemów z wysyłką prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy.

Zasady konkursu: nadesłane prace zostaną po zakończeniu terminu konkursu ocenione przez zespół redakcyjny. Autorzy najlepszych prac zostaną ogłoszeni w przeciągu dwóch tygodni od zakończenia konkursu. Nagrody zostaną wysłane pocztą. Najlepsze prace mogą zostać opublikowane na łamach serwisu Kosmonauta.net! Pamiętaj o dodaniu swojego imienia i nazwiska. W konkursie nie mogą brać udział osoby związane z serwisem Kosmonauta.net.

Życzymy powodzenia!

Comments are closed.