Konkurs – wygraj autografy twórców BRITE-PL

0

Rozpoczynamy krótki i prosty konkurs dla wszystkich śledzących postępy przy budowie polskich satelitów BRITE-PL. Do wygrania kolekcjonerska koperta FDC “pierwszy polski satelita naukowy” z autografami, między innymi dwóch członków zespołu budującego satelity BRITE-PL.

Trwa budowa satelitów BRITE-PL – pod koniec listopada zakończyła się pierwsza integracja satelity Lem. Wcześniej, na początku listopada informowaliśmy o emisji specjalnej serii znaczków i koperty FDC związanych z budową pierwszych polskich satelitów BRITE-PL. Jest to ciekawa emisja o rzadko poruszanej tematyce kosmicznej.

Ponadto, 19 listopada 2011 roku odbyła się misja balonu stratosferycznego BOBAS 6. Te dwa wydarzenia mogą być ze sobą powiązane w pewien sposób – i to jest temat naszego krótkiego konkursu.

Pytanie konkursowe brzmijaki jest związek pomiędzy misją balonu stratosferycznego BOBAS 6 a satelitami BRITE-PL Lem i Heweliusz?

Nagroda – koperta FDC z autografami twórców satelitów BRITE-PL oraz radioamatora, wspierającego misję BOBAS 6.

Termin konkursu – od chwili publikacji tego artykułu do siódmego grudnia do godziny 20:00 CET (07.12.2011, 20:00 CET).

Sposób odpowiedzi – za pomocą formularza kontaktowego. Pamiętaj o dodaniu swojego imienia i nazwiska oraz poprawnego adresu email w zgłoszeniu (inaczej nie uda się z Tobą skontaktować!)

Zasady konkursu – zwycięzca zostanie wylosowany po zakończeniu konkursu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z serwisem Kosmonauta.net. Każdy uczestnik konkursu może przysłać tylko jedną odpowiedź – przed wysyłką swojego zgłoszenia upewnij się, czy odpowiedź jest prawidłowa! Zwycięzca zostanie ogłoszony 7. grudnia, w godzinach wieczornych a nagroda dotrze do zwycięzcy pocztą.

Życzymy powodzenia!

Comments are closed.