Konferencja Raport Innowacyjności Sektora Lotniczego w Polsce

0

13.10.2011 w Instytucie Lotnictwa odbędzie się konferencja “Raport Innowacyjności Sektora Lotniczego w Polsce”, organizowana w ramach Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej.

Program można pobrać tutaj.

Organizatorami są Instytut Nauk Ekonomicznych PAN oraz Instytut Lotnictwa.

Konferencja odbędzie się w czwartek, 13 października 2011 r. w warszawskim Instytucie Lotnictwa, na Alei Krakowskiej 110/114.

Celem konferencji jest popularyzacja osiągnięć w obszarze innowacji polskich przedsiębiorstw działających w sektorze lotnictwa. W nawiązaniu do tradycji polskiego lotnictwa konferencja odbędzie się w Warszawie, gdzie w 1926 roku swoją działalność rozpoczął Instytut Badań Technicznych Lotnictwa, czyli obecny Instytut Lotnictwa.

Na konferencji będą zaprezentowane wyniki badań oraz publikacja Sieci Naukowej MSN i Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN pt. „Raport o Innowacyjności Sektora Lotniczego w Polsce”. Wyróżnione zostaną Najbardziej Innowacyjne Firmy Sektora Lotniczego.

Wydarzenie zostanie poprzedzone otwarciem wystawy „Innowacyjność lotnictwa”.

Konferencja pozwoli na wymianę poglądów na temat innowacyjności sektora lotniczego oraz zaprezentowanie doświadczeń w tym obszarze. W konferencji wezmą udział przedstawiciele zaproszonych Resortów, Wyższych Uczelni, Instytutów Badawczych, Klastrów oraz Firm.

Kontakt do biura organizacyjnego:
Justyna Janik
Instytut Nauk Ekonomicznych PAN

Sieć Naukowa MSN
Pałac Kultury i Nauki

Pl. Defilad 1
Warszawa

Tel. 22 656 64 29

e-mail: janik@inepan.waw.pl

Więcej na stronie: http://www.innovation-in-aviation.pl/

Źródło: ILOT

 

Raport o innowacyjności sektora lotniczego w Polsce w 2010 roku/ Credits: innovation-in-aviation.plLogo Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN/ Credits:Instytut Nauk Ekonomicznych PAN

Comments are closed.