Konferencja Forum Sektora Kosmicznego 2021

0

Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego zaprasza na 3 edycję Forum Sektora Kosmicznego w dniach 29-30 czerwca 2021 r. w trybie on-line.

Forum Sektora Kosmicznego to cykliczne wydarzenie, stanowiące okazję do dyskusji nt. potencjału polskiego sektora kosmicznego i kierunków jego rozwoju. Dedykowane jest przedstawicielom środowisk naukowych, przedsiębiorcom instytucjom państwowym i międzynarodowym organizacjom z sektora kosmicznego.

Tegoroczne wydarzenie będzie poświęcone udziałowi Polski w programach naukowych i obowiązkowych ESA, programach kosmicznych UE oraz wdrożeniu Krajowego Programu Kosmicznego.  Planowane są panele dyskusyjne w formule studio, z udziałem przedstawicieli administracji publicznej, biznesu oraz gości z zagranicy. Ważną częścią Forum Sektora Kosmicznego będą rozmowy B2B, które odbędą się w formule on-line.

Trzecia edycja Forum będzie się składać z trzech paneli tematycznych, które odbędą się pierwszego dnia Forum, tzn.:

  • I panel poświęcony będzie programom naukowych i obowiązkowym ESA z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Edukacji i Nauki, Europejskiej Agencji Kosmicznej oraz partnerów zagranicznych z grona LSI.
  • II panel poświęcony będzie największym programom kosmicznym UE z udziałem przedstawicieli KPRM (dział cyfryzacja), MON, KE, EUSPA.
  • III panel poświęcony tematyce Krajowego Programu Kosmicznego, którego całościowy już projekt mamy nadzieję ujrzeć w najbliższym czasie z udziałem przedstawicieli administracji (MR, MON, PAK).

Ważnym elementem Forum będą rozmowy B2B, które zaplanowane są na dzień 29 oraz 30 czerwca. Językiem wydarzenia będą j. polski, a pomocniczym j. angielski. Rejestracja i więcej informacji na stronie: https://space.biz.pl/event/konferencja-fsk-2021/

Comments are closed.