Strefa Wiedzy na ERC 2015

0

Myślisz o własnym przedsięwzięciu biznesowym, a może zastanawiasz się co zrobić po studiach? Zapraszamy na specjalne „Warsztaty Mentoringowe z Krajowym Funduszem Kapitałowym” w ramach Strefy Wiedzy ERC (Europejskich Zawodów Łazików Marsjańskich).

TERMIN WARSZTATÓW: 4 września w godz. 16.30 – 18.00

MIEJSCE: Aula Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu k/ Chęcin

DLA KOGO? 

Dla wszystkich zainteresowanych tematyką start-up’ów, komercjalizacją projektów, tematyką poszukiwania funduszy na swoje działania – jednym słowem na 100% dla Was. Jeśli myślicie o innowacyjnym przedsięwzięciu, zastanawiacie się skąd wziąć na nie fundusze, jak pozyskać czy rozmawiać z inwestorami – to właśnie tam dostaniecie odpowiedź.

CO TO JEST KFK? 

Krajowy Fundusz Kapitałowy to wyspecjalizowany podmiot, związany z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, zajmujący się venture capital i seed capital, czyli inwestowaniem w przedsięwzięcia znajdujące się we wczesnych fazach rozwoju lub jeszcze na etapie pomysłów – być może właśnie takie o jakich myślicie lub jakimi się zajmujecie…

Oprócz wybitnych specjalistów z Krajowego Funduszu Kapitałowego swoją obecność na Warsztatach potwierdził Jakub Ryzenko z Centrum Informacji Kryzysowej Centrum Badań Kosmicznych PAN .

 JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wystarczy wysłać maila na adres kontakt@planetpr.pl

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

Comments are closed.