Konkurs: Historia podboju kosmosu – seria książek Prószyński i S-ka

0

Wydawnictwo Prószyński i S-ka prezentuje serię książek “Historia podboju kosmosu”. Odwiedź nasz profil na Facebooku i wygraj cały pakiet!

Wydawnictwo Prószyński i S-ka, znane z wydawania miesięczników popularno-naukowych “Świat Nauki” i “Wiedza i życie”, oraz serii “Na ścieżkach nauki”, prezentuje kompendium wiedzy o amerykańskich programach lotów kosmicznych.

Począwszy od kosmicznego wyścigu między Związkiem Radzieckim i Stanami Zjednoczonymi, przez misje księżycowe NASA, aż po erę wahadłowców i plany związane, z anulowanym już, programem Constellation, książki z serii „Historia podboju kosmosu” prowadzą czytelnika krok po kroku, ujawniając szczegóły techniczne i trudno dostępne informacje.

Każda z publikacji jest bogato ilustrowana i zawiera fotografie, które nie były wcześniej nigdzie prezentowane. Polska edycja została uaktualniona i ukazuje stan badań i losy programów kosmicznych zgodnie ze stanem pod koniec 2011 r. W skład pakietu wchodzi 10 książek: „Mercury”, „Gemini”, „Apollo. Początek programu”, „Apollo 11. Pierwszy człowiek na Księżycu”, „Apollo. Eksploracja Księżyca”, „Space Shuttle”, „Hubble. Kosmiczny teleskop”, „Mars”, „Deep Space”, „Constellation. Księżyc, Mars i dalej”.

Odwiedź nasz profil na Facebooku i weź udział w konkursach. Nagrodami będą książki z serii “Historia podboju kosmosu” wydawnictwa Prószyński i Spółka.

Pakiet znajduje się w ciągłej sprzedaży w internetowej księgarni Prószyński i S-ka.

{youtube}lI3tX9MzWj4{/youtube}
Historia podboju kosmosu – zapowiedź

Comments are closed.