Konferencja poświęcona branży lotniczej na Pomorzu

1

W dniach 23-24 listopada 2021 r., Invest in Pomerania organizuje konferencję on-line Aviation Hub Pomerania Conference: Sustainability & Innovation.

Aviation Hub Pomerania to klaster firm z branży lotniczej działających na Pomorzu. Partnerami inicjatywy wspieranej przez Invest in Pomerania i Live more. Pomerania są Boeing, Lufthansa Systems Poland, Smart4Aviation, Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, Cyclad, InvestGDA.

O Konferencji

Podczas drugiej edycji Aviation Hub Pomerania, skupimy się na innowacyjności i zrównoważonym rozwoju. Przez dwa dni konferencji eksperci i paneliści będą mówić o zrównoważonych rozwiązaniach i innowacjach wprowadzonych w ciągu ostatniego roku oraz o tym, co czeka nas w roku 2022. Równolegle do dyskusji o najgorętszych trendach wpływających na branżę lotniczą, specjaliści HR reprezentujący naszych partnerów z branży, będą mówić o umiejętnościach niezbędnych do rozwoju kariery w lotnictwie, oraz poprowadzą indywidualne sesje dla osób zainteresowanych branżą.

Prelegentami będą przedstawiciele partnerów inicjatywy, a goście specjalni to znany autor reportaży Jan Pelczar i mistrzyni świata w akrobacjach szybowcowych Patrycja Pacak.

Do kogo skierowana jest konferencja?

Zapraszamy osoby zainteresowane branżą lotniczą – obecnych i przyszłych pracowników sektora oraz studentów.

Termin konferencji: 23-24 listopada 2021 r.

Godziny trwania: 9:00-17:00

Link do rejestracji: https://forms.gle/12ohrY3528LLZUmv9

Wydarzenie jest bezpłatne, wymagana jest rejestracja:

Na stronie wydarzenia znajduje się pełna agenda i profile mówców: https://aviationhubpomerania.com/ahp-conference-2021/

Jeden komentarz

Leave A Reply