Trzecia konferencja CARO 17 i 18 listopada w Warszawie

0

Trzecia konferencja robotyki aerokosmicznej odbędzie się 17 i 18 listopada w Warszawie.

CARO, czyi Conference on Aerospace Robotics, poświęcona jest prezentacji i dyskusji nad pracami z dziedziny robotyki aerokosmicznej z całego świata. Roboty i elementy zrobotyzowane pracują w całej gamie środowisk, zarówno na Ziemi jak i poza nią – na orbicie okołoziemskiej i powierzchni innych światów. Ich budowa i wykorzystanie zawsze stawia wiele wyzwań naukowych i inżynieryjnych.

Konferencja stanowić będzie miejsce wymiany doświadczeń dotyczących robotów, pojazdów bezzałogowych, UAV, systemów kontroli, mechatroniki, i innych.

Udział Polski w programach Europejskiej Agencji Kosmicznej otwiera wiele nowych możliwości dla krajowych twórców i badaczy systemów zrobotyzowanych.

3. konferencja CARO jest organizowana przez Centrum Badań Kosmicznych PAN, Wojskową Akademię Techniczną i Politechnikę Warszawską. Odbędzie się 17 i 18 listopada w Warszawie w Centrum Badań Kosmicznych PAN przy ul. Bartyckiej 18A.

Do 1 lipca można składać u organizatorów abstrakty wystąpień. Rejestracja trwa do 15 października. Nie ma opłaty wpisowej.

Więcej informacji na stronie konferencji.

(CBK PAN)

Comments are closed.