RAW.Galileo.London Hackathon (21-22.03)

0

W dniach 21-22 marca odbędzie się wirtualny hackaton dotyczący wykorzystania “surowych pomiarów” pozycjonowania satelitarnego.

Link do wydarzenia: https://raw.galileo.london/

Celem hackatonu RAW.Galileo.London jest skorzystanie z danych pozycjonowania satelitarnego, w szczególności tzw. “raw measurements”. Hackaton jest przeznaczony dla developerów aplikacji mobilnych związanych z systemem Android. W trakcie hackatonu uczestnicy stworzą albo aplikację (ścieżka FLAMINGO Navigation Challenge) albo też działający ekosystem (ścieżka Verified Location Challenge).

Pula nagród wynosi 6 tysięcy funtów.

Z uwagi na pandemię wirusa COVID-19 (https://raw.galileo.london/covid19.html), wszystkie elementy hackatonu zostaną przeprowadzone online, za pomocą Discord (https://discordapp.com/invite/VttW8fr). Więcej szczegółów dotyczących hackatonu jest dostępnych na stronie https://raw.galileo.london/, natomiast strona rejestracji to http://bit.ly/RawGalileo. Informacja na temat nagród jest dostępna pod następującym linkiem https://raw.galileo.london/assets/Flamingo_Hackathon_terms_of_reference_v3.pdf

Hackaton RAW.Galileo.London jest związany z projektem FLAMINGO, realizowanym w ramach programu Horyzont 2020. Celem projektu FLAMINGO jest stworzenie nowych rozwiązań dla urządzeń mobilnych oraz urządzeń IoT, które efektywnie wykorzystują “surowe pomiary” w wyliczeniu pozycji.

(RAW.Galileo.London)

Comments are closed.