“Kosmiczne ścieżki kariery” w Agencji Rozwoju Przemysłu

0

30 sierpnia w Agencji Rozwoju Przemysłu odbędzie się specjalne spotkanie dotyczące rozwoju kadr polskiego sektora kosmicznego.

Spotkanie odbędzie się od godziny 11 w Bibliotece Agencji Rozwoju Przemysłu pod adresem Nowy Świat 6/12 w Warszawie. Rejestracja rozpocznie się godzinę wcześniej. Na spotkanie zaproszeni są studenci, członkowie studenckich kół naukowych, stażyści, młodzi pracownicy naukowi oraz pracownicy dydaktyczni z uczelni wyższych, jak również pracodawcy z krajowego sektora kosmicznego.

Podczas konferencji „Kosmiczne ścieżki kariery. Budujemy kadry dla sektora technologii kosmicznych” organizatorzy odpowiedzą na szereg pytań związanych z możliwościami pracy w sektorze kosmicznym.

Szczegółowy plan konferencji oraz lista prelegentów dostępna jest pod następującym linkiem. Obowiązkowa rejestracja online dostępna jest tutaj.

Organizatorem spotkania jest Agencja Rozwoju Przemysłu SA. Partnerami konferencji są: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego, Polska Agencja Kosmiczna oraz
Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów Sektora Kosmicznego (PSPA).

Comments are closed.