FabSpace 2.0: 30 X – 24 XI

0

W ramach projektu FabSpace 2.0 w dniach 30 października – 24 listopada organizowany jest Bootcamp. Wydarzenie to miesięczny, bezpłatny kurs online skierowany do wszystkich zainteresowanych tematyką danych przestrzennych i satelitarnych.

Celem Bootcampu jest wsparcie techniczne uczestników w rozwijaniu swoich pomysłów oraz pozyskiwanie nowych umiejętności w opracowywaniu danych przestrzennych i przetwarzania danych satelitarnych. Dodatkowo będą prowadzone tematy biznesowe dotyczące pisania biznesplanu czy zarządzania projektami.

Warunkami udziału jest rejestracja oraz przesłanie pomysłu na zastosowanie danych przestrzennych lub satelitarnych do 22.10, które mogłyby zostać rozwinięte dzięki umiejętnościom zdobytym podczas Bootcampu. Przesłane pomysły mogą dotyczyć rozwiązania jednego z Wyzwań FabSpace 2.0 dostępnych pod linkiem: http://fabspace.pl/?page_id=135 lub dowolnego innego, który wiąże się z tematyką szkolenia.
Szkolenia będą dostępne poprzez platformę MOODLE, do której będą mieć dostęp uczestnicy po spełnieniu warunków.

Bootcamp poprowadzą partnerzy projektu FabSpace 2.0 z firm i uczelni zarówno z Polski jak i Niemiec, Francji, Włoch, Grecji i Belgii. Polskimi partnerami projektu jest firma OPEGIEKA Sp. z o. o. oraz Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Do każdego tematu odbędą się godzinne konsultacje online, gdzie każdy będzie mógł zadać pytania prowadzącemu. W celu przedyskutowania pytań lub wspólnej dyskusji nad tematami będą organizowane spotkania uczestników w Laboratorium FabSpace 2.0.

Tematy będą dotyczyć m. in. Machine Learning Techniques, Neural Networks for Remote Sensing, Technical session on Earth Observation, Strategic Marketing, Business Model Design.

Więcej informacji o bootcampie: http://fabspace.pl/?page_id=666
oraz na fanpage’u projektu https://www.facebook.com/FabSpace2.0Poland/
Rejestracja do 22.10 pod linkiem: https://goo.gl/forms/tPUSyWm6kdFI1Y7E3

(FabSpace 2.0)

Comments are closed.