10 konferencja “Tendencje Rozwojowe w Napędach Kosmicznych”

0

Instytut Techniki Cieplnej PW, Instytut Lotnictwa oraz Komitet Badań Kosmicznych i Satelitarnych PAN mają zaszczyt zaprosić na dziesiątą, międzynarodową konferencję naukową: ”Development Trends in Space Propulsion Systems”.

Wydarzenie jest kontynuacją serii konferencji, w poprzednich latach odbywających się w Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Instytucie Lotnictwa. W tym roku wydarzenie odbędzie się na terenie Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Konferencja jest skierowana do naukowców, badaczy oraz przedstawicieli przemysłu zaangażowanych w tematykę związana z technikami kosmicznymi – w szczególności układami napędowymi. Jest to również doskonała okazja dla studentów oraz młodych naukowców dopiero rozpoczynających przygodę z nauką, do spotkania i poznania bardziej doświadczonych badaczy a także do propagowania swoich pomysłów, badań i osiągnięć.

Loga organizatorów konferencji Tendencje Rozwojowe Napędów Kosmicznych

Na forum konferencyjnym będzie można zapoznać się z prowadzonymi badaniami, projektami oraz ze stanem rozwoju technik kosmicznych w Polsce i na świecie. Głównym celem konferencji jest propagowanie prac o tematyce kosmicznej a także motywacja do dalszego rozwoju i badań w tym niezwykle ciekawym kierunku.

Konferencja odbędzie się w dniach 30 listopada oraz 1 grudnia. Rejestracja i więcej informacji: tutaj

Dziękujemy Panu Łukaszowi Mężykowi za nadesłanie informacji

Comments are closed.