Akcelerator Space3ac nominowany do nagrody CESA

0

Akcelerator technologii kosmicznych Space3ac został nominowany do nagrody Central European Startup Awards w kategorii najlepszy program akceleracyjny.

Central European Startup Awards (CESA) to jedno z największych w Europie Środkowej wydarzeń promujących młode i innowacyjne biznesy. Nagrody CESA wręczane są co roku, a nominacje do nagród przyznają internauci i społeczność startupowa.

W zeszłym roku wyróżnienia wręczone zostały aż w 8 kategoriach, m.in. Startup Roku, Najlepszy Startup Finansowy, Najlepszy Inwestor, Najbardziej Wpływowa Kobieta czy Najlepsza Przestrzeń Coworkingowa.

W tym roku, w kategorii Best Acceleration / Incubation Program, nominowany został akcelerator technologii kosmicznych Space3ac. Misją akceleratora Space3ac  jest rozwijanie polskiego przemysłu kosmicznego poprzez łączenie potrzeb przemysłu i spółek skarbu państwa z potencjałem startupów, doświadczeniem ekspertów i finansowaniem. Tym samym akcelerator Space3ac wspiera rozwój projektów dolnego segmentu sektora kosmicznego (tzw. downstream) wykorzystujących dane z obserwacji Ziemi, telekomunikacji i nawigacji satelitarnej.

Do 18 października do godz. 20,00 trwa głosowanie na nominowane podmioty. Głosować można przez stronę https://globalstartupawards.typeform.com/to/rQXmut . 

Zachęcamy do oddania głosu na akcelerator technologii kosmicznych Space3ac! Więcej o polskich finalistach Central European Startup Awards na stronie: http://centraleuropeanstartupawards.com/shortlisted-poland

Comments are closed.