Webinarium Galileo Masters 2015 – zadaj pytania online!

0

Dla osób, które nie mogły wziąć udziału w zaplanowanych spotkaniach informacyjnych w kilkudziesięciu miejscach w Polsce, planowana jest możliwość zadania wszelkich pytań na internetowym seminarium!

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy nie mogli wziąć udziału w żadnym ze spotkań informacyjnych o międzynarodowym konkursie zastosowań nawigacji satelitarnej Galileo Masters 2015, planujemy organizację webinarium – dedykowanej prezentacji o konkursie poprzez Internet.

Webinarium odbędzie się 21 czerwca o godzinie 19:00. Aby wziąć w nim udział wymagane będzie zgłoszenie na stronie Evenea. W trakcie internetowych warsztatów udzielimy pomocy oraz wskazówek, a także odpowiemy na pytania organizacyjne, techniczne i biznesowe. Będzie to idealna okazja, aby “doszlifować” swoje wnioski!

Zgłoszenie do udziału w warsztacie można zgłosić na stronie Evenea. Wszelkie szczegóły udziału w spotkaniu prześlemy potem elektronicznie.

Partnerami konkursu są: Agencja Rozwoju Przemysłu, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Creotech Instruments, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polska Agencja KosmicznaAstri Polska, GMV Innovating Solutions, ITTI i Hertz Systems.

Sponsorami nagród są: Business Link, NaviGate i PCPD. Współorganizatorem inicjatywy jest Black Pearls VC. Oficjalnym organizatorem polskiej edycji jest gdańska firma Blue Dot Solutions.

Comments are closed.